Hakkımızda

2008 yılında Ankara’da kurulan NCS Su Arıtma ve Tasarruf Sistemleri, dünya standartlarında güncel su arıtma teknolojileriyle kaliteli, güvenilir ve sağlıklı su elde edilmesini sağlayan su arıtma cihazları ve su arıtma ve tasarruf çözümleri sunmaktadır.

NCS Su Arıtma ve Tasarruf Sistemleri, uzman teknik personeli ve servis araçları ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için kaliteli hizmet anlayışını satış sonrasında sürdürmektedir.

Misyonumuz:

Türkiye’ye geleceğin su arıtma teknolojisini taşımayı kendine amaç olarak belirleyen NCS Su Arıtma ve Tasarruf Sistemleri su arıtma sektörünün her alanında sunduğu geniş ürün yelpazesi ile Okul, Hastane, Restoran, Cafe, Fırın, Pastane, Otel, Fabrika, Dernek, Gıda Sektörü ve Kamu Kuruluşları gibi birçok kuruma özel çözümler üretmektedir.

Vizyonumuz:

Topluma ve çevreye duyarlı, müşteri memnuniyetini amaç edinen, takım ruhuna sahip çalışanları ile gelişen teknolojiyi kullanarak sürdürülebilir kalkınma ilkesi ışığında su arıtma teknolojisi alanında marka olmaktır.

Hizmetlerimiz

Üretim ve Montaj Hizmetleri:

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, müşterilerin istekleri doğrultusunda taahhüt ve montaj hizmetlerini büyük bir başarı ile yürütmektedir. Deneyimli teknik ekip tarafından montaj ve işletmeye alma işlemleri yapılmakta veya süpervizörlük (üst denetçilik) hizmeti verilmektedir. NCS SU ARITMA VE TASARRUF SİSTEMLERİ kullandığı ithal ekipmanlar (donanımlar) ve yüksek kalitede işçilik sayesinde güvenilir ve kaliteli sistemleri ekonomik olarak kısa sürede sunmaktadır.

Satış Sonrası Hizmetler:

Bir sistemin sorunsuz işletilebilmesi için iyi bir planlama ve işletme mantığının yerleşmiş olması gerekmektedir. Bunun bilincinde olan NCS SU ARITMA VE TASARRUF SİSTEMLERİ çalışanları;

Düzenli bakım ve servis hizmeti verir.

Tüm müşteri cihazlarının verilerini bilgisayar ortamına aktararak cihazların performans eğrilerini oluşturur.

Sistemde meydana gelen sorunlara hızlı bir şekilde çözüm üretir.

Müşterinin teknik personelini eğitir.

Kalite bizim işimiz!